ЗАПРОШУЄМО
ДО СВІТУ WEBER
СТАТИ ДИЛЕРОМ
КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН:
+38 (050) 392 8250
Грилі Weber — це грилі для будь-якого стилю життя. Починаючи від компактних пристроїв для поїздок на пікнік або риболовлю, і закінчуючи повнофункціональними кухнями на свіжому повітрі, з якими можна приготувати святковий обід для великої родини або компанії друзів. Вугільний, електричний чи газовий, гриль - на будь-який смак!
Грилі зі світовим ім'ям:
Наше покликання — ідеальне барбекю, а наші грилі з'єднують в собі більше 60 років унікального досвіду і знань. Сьогодні компанія Weber є міжнародним синонімом інновацій барбекю. В Україні культура справжнього барбекю знаходиться на етапі становлення. Ми з натхненням просуваємо культуру барбекю по всьому світу, кожен день.
Популяризуй культуру BBQ
Приєднуйся до найбільшого гриль-ком'юніті в країні
Реалізуй свої ідеї з нами
З нами зручно працювати
Запрошуємо до співпраці
Спеціальні пропозиції
З нами Ви можете купити грилі Weber оптом за спеціальними цінами для Партнерів. Зважаючи на наявність більш доступного оптового прайсу кожен наш дилер матиме змогу забезпечити досить високий рівень маржі в процесі реалізації продукції одного з найвідоміших в світі виробників.
Навчання
Процес навчання майбутніх дилерів забезпечує повноцінне вивчення всього асортименту доступною продукції, а також основних принципів його продажу. Другий пункт дозволить правильно і грамотно позиціонувати себе на ринку, забезпечуючи стабільно високий потік клієнтів по всій країні.
Забезпечення фірмовим обладнанням
Також ми надаємо фірмове торгове обладнання та рекламні матеріали. У разі викупу обладнання до робочого фонду ми також надаємо своїм дилерам досить велику знижку.
Дропшиппінг
Ми готові співпрацювати за принципом Дропшиппінг, а також приймаємо практично будь-які форми оплати, що для наших потенційних партнерів буде максимально зручно і навіть вигідно.
Логістика
Більшу частину питань ми беремо на себе за рахунок наявності великих складів в Києві і Одесі.
Маркетингова підтримка
Процес популяризації дилера виконується за рахунок всіх доступних медійних ресурсів компанії Weber Україна.
бурхливе життя компанії :)
Ми гарантуємо, що приєднавшись до нас, ви отримаєте лише позитивний досвід, задоволення від роботи та щасливих клієнтів!
Наші контакти
Комерційний директор
Борисовець Анатолій
+38 (050) 392 8250
a.borisovets@zelenaya-liniya.com
65012, Одеса, пров. В.Катаєва, 3
02000, Київ, Балтійський пров., 20
Карта дилерів Weber
Приєднуйся! Нас вже:
102
Made on
Tilda